Dereçiftlik Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 20330

Posta Kodu Sorgulama

Dereçiftlik Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 20330. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Dereçiftlik Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Dereçiftlik Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Dereçiftlik Köyü Posta Kodu 20330. Dereçiftlik Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Dereçiftlik Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Dereçiftlik Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Dereçiftlik Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Dereçiftlik Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Dereçiftlik Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Dereçiftlik Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Dereçiftlik Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Dereçiftlik Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Dereçiftlik Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Dereçiftlik Köyü İlçesinde toplamda 24 tane mahalle bulunmaktadır. Dereçiftlik Köyü Mahalleleri (Afşinbey Mah., Akbaş Köyü, Aşağıdağdere Köyü, Aydınlar Köyü, Demokrasi Mah., Denizli Osb, Dereçiftlik Köyü, Emirazizli Köyü, Emire Köyü, Fatih Mah., Gürleyik Köyü, Haydar Mah., Hisar Mah., Hürriyet Mah., İstasyon Mah., İstiklal Mah., Karateke Köyü, Menteşe Köyü, Ovacık Köyü, Sapaca Köyü, Yeni Mah., Yokuşbaşı Köyü, Yukarı Mah., Yukarıdağdere Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Dereçiftlik Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Dereçiftlik Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Dereçiftlik Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Dereçiftlik Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Dereçiftlik Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Dereçiftlik Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Dereçiftlik Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Dereçiftlik Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Dereçiftlik Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Dereçiftlik Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Dereçiftlik Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Dereçiftlik Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Dereçiftlik Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Honaz Mahalleleri