Üçeylül Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 20460

Posta Kodu Sorgulama

Üçeylül Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 20460. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Üçeylül Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Üçeylül Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Üçeylül Mah. Posta Kodu 20460. Üçeylül Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Üçeylül Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Üçeylül Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Üçeylül Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Üçeylül Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Üçeylül Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Üçeylül Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Üçeylül Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Üçeylül Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Üçeylül Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Üçeylül Mah. İlçesinde toplamda 24 tane mahalle bulunmaktadır. Üçeylül Mah. Mahalleleri (Adıgüzeller Köyü, Aşağıçeşme Köyü, Aydoğdu Köyü, Cindere Köyü, Cumhuriyet Mah., Çamrak Köyü, Çorbacılar Köyü, Doğanlı Köyü, Ertuğrul Köyü, Fatih Mah., Hamidiye Köyü, Haylamaz Köyü, Karaağaçlı Mah., Karagözler Köyü, Kerimler Köyü, Koparan Köyü, Orta Mah., Ortaçeşme Köyü, Parmaksızlar Köyü, Tilkilik Mah., Üçeylül Mah., Yağcılar Mah., Yeni Mah., Yenikonak Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Üçeylül Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Üçeylül Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Üçeylül Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Üçeylül Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Üçeylül Mah. Posta Kodu 2024

Web sitemizde Üçeylül Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Üçeylül Mah. posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Üçeylül Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Üçeylül Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Üçeylül Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Üçeylül Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Üçeylül Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Üçeylül Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Güney Mahalleleri