Menteş Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 20600

Posta Kodu Sorgulama

Menteş Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 20600. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Menteş Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Menteş Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Menteş Köyü Posta Kodu 20600. Menteş Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Menteş Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Menteş Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Menteş Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Menteş Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Menteş Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Menteş Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Menteş Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Menteş Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Menteş Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Menteş Köyü İlçesinde toplamda 91 tane mahalle bulunmaktadır. Menteş Köyü Mahalleleri (Akdağ Köyü, Aktaş Köyü, Aşağı Mah., Aygün Mah., Balçıkhisar Mah., Bekirli Köyü, Belence Köyü, Beydilli Köyü, Beyköy Köyü, Bozdağ Köyü, Bucak Köyü, Bulgurlar Köyü, Bulkaz Mah., Caber Köyü, Cumalar Köyü, Cumhuriyet Mah., Çağlayan Köyü, Çağlayan Mah., Çakallar Köyü, Çandır Köyü, Çapak Köyü, Çarşı Mah., Çatlar Mah., Çayır Mah., Çetinler Köyü, Dere Mah., Düzbel Köyü, Emircik Mah., Fatih Mah., Gökgöl Köyü, Hamam Mah., Hürriyet Mah., Iğdır Mah., Işıklıakdağ Mah., Işıklıyeniköy Mah., İğdir Köyü, İmrallı Köyü, İnceköy Köyü, İshaklı Köyü, İstiklal Mah., Karabedirler Köyü, Karahacılı Köyü, Karalar Köyü, Karamanlı Köyü, Karayahşılar Köyü, Kavakalanı Köyü, Kavakköy Köyü, Kerimler Mah., Kızılcayar Köyü, Kocayaka Köyü, Koçak Köyü, Köseler Mah., Mehmetakif Mah., Menteş Köyü, Merkez Mah., Orta Mah., Osmanköy Köyü, Ömerli Köyü, Reşadiye Köyü, Sakarya Mah., Saray Mah., Sarıbeyli Köyü, Sarılar Köyü, Savran Köyü, Seraserli Köyü, Sipahiler Mah., Somak Köyü, Sökmen Köyü, Stadyum Mah., Sundurlu Köyü, Süngüllü Köyü, Şenköy Köyü, Tatarcık Mah., Tekkeköy Köyü, Tokça Köyü, Tuğlu Köyü, Vatan Mah., Yahyalı Köyü, Yakacık Köyü, Yalınlı Köyü, Yamanlar Köyü, Yassıhüyük Köyü, Yayla Mah., Yeni Mah., Yeniköy Köyü, Yeşilbağlar Mah., Yeşilyaka Köyü, Yeşilyaka Mah., Yukarı Mah., Yuvaköy Köyü, Yüzbeşevler Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Menteş Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Menteş Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Menteş Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Menteş Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Menteş Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Menteş Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Menteş Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Menteş Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Menteş Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Menteş Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Menteş Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Menteş Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Menteş Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Çivril Mahalleleri