Yirce Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 19300

Posta Kodu Sorgulama

Yirce Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 19300. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Yirce Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Yirce Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Yirce Köyü Posta Kodu 19300. Yirce Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Yirce Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Yirce Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Yirce Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Yirce Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Yirce Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Yirce Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Yirce Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Yirce Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Yirce Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Yirce Köyü İlçesinde toplamda 119 tane mahalle bulunmaktadır. Yirce Köyü Mahalleleri (Akçakoyunlu Köyü, Akçalı Köyü, Akçay Mah., Akdere Köyü, Akpınar Köyü, Alembeyli Köyü, Arabaçayı Köyü, Arıcı Köyü, Arifegazili Köyü, Aşağıbeşpınar Köyü, Aşağıfındıklı Köyü, Ayağıbüyük Köyü, Aydoğan Köyü, Bağcılı Köyü, Bağdatlı Köyü, Bahçelievler Mah., Bahşılı Köyü, Balkaya Köyü, Başpınar Mah., Beşdam Köyü, Beşkız Köyü, Beylice Köyü, Beyyurdu Köyü, Boztepe Köyü, Bozyayla Köyü, Bunalan Köyü, Büyükbolatlı Köyü, Büyükincesu Köyü, Cevheri Köyü, Çamoluk Köyü, Çavuşcu Köyü, Çavuşköy Köyü, Çayan Köyü, Çayyaka Köyü, Çiçekli Köyü, Çiçeklikeller Köyü, Çiftlikköy Köyü, Çingirler Köyü, Çukurlu Köyü, Çulhalı Köyü, Dayıncık Köyü, Demirşeyh Köyü, Denizli Köyü, Derekışla Köyü, Dertli Köyü, Ekmekçi Köyü, Eşme Köyü, Fatih Mah., Fevzipaşa Mah., Gafurlu Köyü, Gökçam Köyü, Gökçeköy Köyü, Göller Köyü, Gürpınar Mah., Güvendik Köyü, Hacettepe Mah., Hacıosman Köyü, Hilallı Köyü, İkizli Köyü, İmirli Köyü, İnegazili Köyü, İsmetpaşa Mah., Kaledere Köyü, Kalenderoğlu Köyü, Kamışlı Köyü, Karacabey Köyü, Karaçay Köyü, Karahacı Köyü, Karakaya Köyü, Karakocalı Köyü, Karaoğlu Köyü, Kavşut Köyü, Kemallı Köyü, Kertme Köyü, Kırankışla Köyü, Kışlaköy Köyü, Körkü Köyü, Kula Köyü, Kurbağlı Köyü, Kuşçalı Köyü, Kuzucak Köyü, Küçükbolat Köyü, Küçükincesu Köyü, Mehmetaliçiftliği Köyü, Mehmetbeyli Köyü, Muratkolu Köyü, Oğlaközü Köyü, Ortakışla Köyü, Ortaköy Köyü, Oyaca Köyü, Örnekevler Mah., Salmanköy Köyü, Saraycık Köyü, Sarıcalar Köyü, Sarıkaya Köyü, Sunguroğlu Mah., Şekerhacılı Köyü, Şekerpınar Mah., Tatlı Köyü, Tatlısu Köyü, Terzili Köyü, Tokullu Köyü, Topuz Köyü, Tuğcu Köyü, Tuğlu Köyü, Turan Mah., Turgutlu Köyü, Türkhacılarhanı Köyü, Üçoluk Köyü, Yarımsöğüt Köyü, Yenidoğan Mah., Yenihacılarhanı Köyü, Yenihayat Mah., Yeşilova Köyü, Yeşilyurt Köyü, Yirce Köyü, Yorgalı Köyü, Yörüklü Köyü, Yukarıbaşpınar Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Yirce Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yirce Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yirce Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Yirce Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Yirce Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Yirce Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Yirce Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Yirce Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Yirce Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Yirce Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Yirce Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Yirce Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Yirce Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Sungurlu Mahalleleri