Mudurnu Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 14810

Posta Kodu Sorgulama

Mudurnu Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 14810. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Mudurnu adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Mudurnu’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Mudurnu Posta Kodu 14810. Mudurnu adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Mudurnu Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Mudurnu adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Mudurnu gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Mudurnu adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Mudurnu posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Mudurnu da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Mudurnu adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Mudurnu Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Mudurnu Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Mudurnu İlçesinde toplamda 77 tane mahalle bulunmaktadır. Mudurnu Mahalleleri (Akyokuş Köyü, Alpagut Köyü, Avdullar Köyü, Bekdemirler Köyü, Beyderesi Köyü, Bostancılar Köyü, Bulanık Köyü, Büyükcamii Mah., Cuma Köyü, Çağşak Köyü, Çamurluk Köyü, Çamyurdu Köyü, Çavuşdere Köyü, Çepni Köyü, Çevreli Köyü, Dağyolu Köyü, Dedeler Köyü, Delice Köyü, Dereçetinören Köyü, Dereköy Köyü, Dodurga Köyü, Dolayüz Köyü, Ekinören Köyü, Elmacıkdere Köyü, Esenkaya Köyü, Feruz Köyü, Fındıcak Köyü, Gelinözü Köyü, Gökören Köyü, Gölcük Köyü, Göllüören Köyü, Göncek Köyü, Gürçam Köyü, Güveytepe Köyü, Hacıhalimler Köyü, Hacımusalar Köyü, Hızırfakı Mah., Hüsamettindere Köyü, Ilıca Köyü, İğneciler Köyü, Kaçık Köyü, Karacakaya Mah., Karacasumandıra Köyü, Karamurat Köyü, Karapınarkavağı Köyü, Karataş Köyü, Karşıköy Köyü, Kaygana Mah., Kilözü Köyü, Kovucak Köyü, Kurtlar Köyü, Mangırlar Köyü, Merkez Mah., Munduşlar Köyü, Musalla Mah., Ordular Köyü, Ormanpınar Köyü, Orta Mah., Ortaköy Köyü, Örencik Köyü, Samat Köyü, Samsaçavuş Köyü, Sarıyar Köyü, Sarpıncık Köyü, Seyrancık Mah., Sırçali Köyü, Sürmeli Köyü, Taşçılar Köyü, Tavşansuyu Köyü, Tımaraktaş Köyü, Tosunlar Köyü, Uğurlualan Köyü, Uzunçam Köyü, Vakıfaktaş Köyü, Yazılar Köyü, Yeğenderesi Köyü, Yıldırımbeyazıt Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Mudurnu adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Mudurnu Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Mudurnu posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Mudurnu seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Mudurnu Posta Kodu 2023

Web sitemizde Mudurnu posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Mudurnu posta kodu 2023 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Mudurnu posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Mudurnu adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Mudurnu adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Mudurnu adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Mudurnu nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Mudurnu da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Mudurnu Mahalleleri