Gültepe Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 13500

Posta Kodu Sorgulama

Gültepe Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 13500. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Gültepe Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Gültepe Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Gültepe Mah. Posta Kodu 13500. Gültepe Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Gültepe Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Gültepe Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Gültepe Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Gültepe Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Gültepe Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Gültepe Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Gültepe Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Gültepe Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Gültepe Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Gültepe Mah. İlçesinde toplamda 39 tane mahalle bulunmaktadır. Gültepe Mah. Mahalleleri (Akçıra Köyü, Akyazı Köyü, Alacaatlı Mah., Aşağısüphan Köyü, Atatürk Mah., Aygırgölü Köyü, Bahçedere Köyü, Budaklı Mah., Cevizli Mah., Cihangir Köyü, Çanakyayla Köyü, Çayır Mah., Danacı Köyü, Dizdar Köyü, Esenkıyı Köyü, Esentepe Mah., Evrenpaşa Mah., Göldüzü Mah., Gölüstü Köyü, Gültepe Mah., Gümüşdüven Köyü, Harmantepe Köyü, Heybeli Köyü, Hıdırşah Mah., İpekçayır Köyü, İsmetpaşa Mah., Kaleboynu Mah., Karakol Köyü, Karaşeyh Köyü, Karşıyaka Köyü, Kavuştuk Köyü, Kıskıllı Mah., Kömürlü Köyü, Menderes Mah., Orta Mah., Örentaş Köyü, Yıldızköy Köyü, Yolçatı Köyü, Yukarısüphan Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Gültepe Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gültepe Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gültepe Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Gültepe Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Gültepe Mah. Posta Kodu 2023

Web sitemizde Gültepe Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Gültepe Mah. posta kodu 2023 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Gültepe Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Gültepe Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Gültepe Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Gültepe Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Gültepe Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Gültepe Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Adilcevaz Mahalleleri