İlyasca Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 11230

Posta Kodu Sorgulama

İlyasca Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 11230. Posta kodu, belli bir adrese örneğin İlyasca Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. İlyasca Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak İlyasca Köyü Posta Kodu 11230. İlyasca Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, İlyasca Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. İlyasca Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

İlyasca Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni İlyasca Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. İlyasca Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece İlyasca Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde İlyasca Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız İlyasca Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan İlyasca Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde İlyasca Köyü İlçesinde toplamda 36 tane mahalle bulunmaktadır. İlyasca Köyü Mahalleleri (Abbaslık Köyü, Bahçelievler Mah., Bayırköy Köyü, Beşiktaş Mah., Beyce Köyü, Cumalı Köyü, Cumhuriyet Mah., Çakırpınar Köyü, Çukurören Köyü, Deresakarı Köyü, Dereşemsettin Köyü, Ertuğrulgazi Mah., Gazipaşa Mah., Gökpınar Köyü, Gülümbe Köyü, İlyasca Köyü, İsmetpaşa Mah., İstasyon Mah., İstiklal Mah., Kapaklı Köyü, Kayalar Mah., Kepirler Köyü, Köprülümehmetpaşa Mah., Kuyubaşı Köyü, Organıze Sanayı Bölgesı, Orhangazi Mah., Osmangazi Mah., Ören Köyü, Pelitözü Köyü, Sarmaşık Köyü, Selbükü Köyü, Selöz Köyü, Taşçılar Köyü, Ulupınar Köyü, Vezirhan Köyü, Yeni Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece İlyasca Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İlyasca Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

İlyasca Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını İlyasca Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

İlyasca Köyü Posta Kodu 2021

Web sitemizde İlyasca Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. İlyasca Köyü posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan İlyasca Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda İlyasca Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. İlyasca Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. İlyasca Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. İlyasca Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda İlyasca Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Merkez Mahalleleri