Gölpazarı Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 11700

Posta Kodu Sorgulama

Gölpazarı Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 11700. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Gölpazarı adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Gölpazarı’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Gölpazarı Posta Kodu 11700. Gölpazarı adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Gölpazarı Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Gölpazarı adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Gölpazarı gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Gölpazarı adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Gölpazarı posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Gölpazarı da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Gölpazarı adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Gölpazarı Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Gölpazarı Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Gölpazarı İlçesinde toplamda 52 tane mahalle bulunmaktadır. Gölpazarı Mahalleleri (Akçakavak Köyü, Aktaş Köyü, Aliç Köyü, Arıcaklar Köyü, Armutcuk Köyü, Bahçeli Evler Mah., Baltalı Köyü, Bayat Köyü, Bolatlı Köyü, Büyükbelen Köyü, Büyüksusuz Köyü, Büyüksürmeli Köyü, Çengeller Köyü, Çımışkı Köyü, Çiftlik Köyü, Çukurören Köyü, Demirhanlar Köyü, Derecikören Köyü, Dereli Köyü, Doğancılar Köyü, Dokuz Köyü, Gökceler Köyü, Gökçeözü Köyü, Göldağı Köyü, Gözaçanlar Köyü, Hamidiye Köyü, İncirli Köyü, İsmetpaşa Mah., İstiklal Mah., Karaağaç Köyü, Karaahmetler Köyü, Karacalar Köyü, Kasımlar Köyü, Kavak Köyü, Keskin Köyü, Köprücek Köyü, Kurşunlu Köyü, Kuşçaören Köyü, Küçüksusuz Köyü, Küçükyenice Köyü, Kümbet Köyü, Orta Mah., Reşadiye Mah., Sarıhacılar Köyü, Softalar Köyü, Söğütçük Köyü, Şahinler Köyü, Taşçıahiler Köyü, Tongurlar Köyü, Türkmen Köyü, Üyük Köyü, Üzümlü Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Gölpazarı adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gölpazarı Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gölpazarı posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Gölpazarı seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Gölpazarı Posta Kodu 2024

Web sitemizde Gölpazarı posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Gölpazarı posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Gölpazarı posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Gölpazarı adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Gölpazarı adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Gölpazarı adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Gölpazarı nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Gölpazarı da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Gölpazarı Mahalleleri