Feslikan Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu Sorgulama

Feslikan Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 7070. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Feslikan Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Feslikan Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Feslikan Köyü Posta Kodu 7070. Feslikan Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Feslikan Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Feslikan Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Feslikan Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Feslikan Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Feslikan Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Feslikan Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Feslikan Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Feslikan Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Feslikan Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Feslikan Köyü İlçesinde toplamda 40 tane mahalle bulunmaktadır. Feslikan Köyü Mahalleleri (Akdamlar Köyü, Akkuyu Mah., Altınkum Mah., Arapsuyu Mah., Aşağıkaraman Köyü, Aydınlık Mah., Bahçecik Mah., Bahtılı Mah., Beldibi Köyü, Beldibihurma Mah., Çağlarca Köyü, Çakırlar Mah., Çifteçeşmeler Mah., Çitdibi Köyü, Demircilik Mah., Feslikan Köyü, Geyikbayırı Köyü, Gökçam Köyü, Gökdere Mah., Gürsu Mah., Hacısekililer Köyü, Hisarçandır Köyü, Hurma Mah., Karatepe Mah., Kuruçay Mah., Kuşkavağı Mah., Liman Mah., Mollayusuf Mah., Öğretmenevleri Mah., Pınarbaşı Mah., Saklıkent Köyü, Sarısu Mah., Siteler Mah., Suiçecek Mah., Toros Mah., Uluç Mah., Uncalı Mah., Üçoluk Köyü, Yeni Mah., Zümrüt Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Feslikan Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Feslikan Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Feslikan Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Feslikan Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Feslikan Köyü Posta Kodu 2021

Web sitemizde Feslikan Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Feslikan Köyü posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Feslikan Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Feslikan Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Feslikan Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Feslikan Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Feslikan Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Feslikan Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Konyaaltı Mahalleleri