Emek Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 7060

Posta Kodu Sorgulama

Emek Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 7060. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Emek Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Emek Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Emek Mah. Posta Kodu 7060. Emek Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Emek Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Emek Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Emek Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Emek Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Emek Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Emek Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Emek Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Emek Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Emek Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Emek Mah. İlçesinde toplamda 63 tane mahalle bulunmaktadır. Emek Mah. Mahalleleri (Ahatlı Mah., Altıayak Mah., Altınovadüden Mah., Altınovaorta Mah., Altınovasinan Mah., Atatürk Mah., Avnitolunay Mah., Ayanoğlu Mah., Baraj Mah., Barış Mah., Başköy Köyü, Beşkonaklılar Mah., Çamlıbel Mah., Çamlıca Köyü, Çankaya Mah., Çıplaklı Köyü, Demirel Mah., Duacı Köyü, Duraliler Mah., Düdenbaşı Mah., Emek Mah., Erenköy Mah., Esentepe Mah., Fabrikalar Mah., Fatih Mah., Fevziçakmak Mah., Gazi Mah., Gaziler Köyü, Göçerler Mah., Göksu Mah., Gülveren Mah., Gündoğdu Mah., Güneş Mah., Habipler Mah., Hüsnükarakaş Mah., Kanal Mah., Karşıyaka Mah., Kazımkarabekir Mah., Kepez Mah., Kızıllı Köyü, Kirişçiler Köyü, Kuzeyyaka Mah., Kültür Mah., Kütükçü Mah., Mehmetakifersoy Mah., Odabaşı Köyü, Özgürlük Mah., Santral Mah., Sütçüler Mah., Şafak Mah., Şelale Mah., Teomanpaşa Mah., Ulus Mah., Ünsal Mah., Yavuzselim Mah., Yeni Mah., Yenidoğan Mah., Yeniemek Mah., Yeşiltepe Mah., Yeşilyurt Mah., Yükseliş Mah., Zafer Mah., Zeytinlik Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Emek Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Emek Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Emek Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Emek Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Emek Mah. Posta Kodu 2021

Web sitemizde Emek Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Emek Mah. posta kodu 2021 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Emek Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Emek Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Emek Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Emek Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Emek Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Emek Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Kepez Mahalleleri