Gündoğmuş Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 7860

Posta Kodu Sorgulama

Gündoğmuş Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 7860. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Gündoğmuş adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Gündoğmuş’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Gündoğmuş Posta Kodu 7860. Gündoğmuş adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Gündoğmuş Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Gündoğmuş adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Gündoğmuş gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Gündoğmuş adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Gündoğmuş posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Gündoğmuş da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Gündoğmuş adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Gündoğmuş Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Gündoğmuş Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Gündoğmuş İlçesinde toplamda 31 tane mahalle bulunmaktadır. Gündoğmuş Mahalleleri (Akyar Köyü, Bademli Mah., Balkaya Köyü, Beden Köyü, Çaltı Köyü, Çamlıalan Köyü, Çayırözü Köyü, Çiçekoluk Köyü, Eskibağ Köyü, Fatih Mah., Güneycik Köyü, Güneyyaka Köyü, Güzelbağ Köyü, Güzle Mah., Kalecik Köyü, Karabul Köyü, Karadere Köyü, Karaisa Köyü, Karaköy Köyü, Kayabükü Köyü, Kozağacı Köyü, Merkez Mah., Narağacı Köyü, Ortakonuş Köyü, Özügür Mah., Pembelik Köyü, Rasihkaplan Mah., Serinyaka Köyü, Umutlu Köyü, Yayla Mah., Yeniköy Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Gündoğmuş adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gündoğmuş Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gündoğmuş posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Gündoğmuş seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Gündoğmuş Posta Kodu 2023

Web sitemizde Gündoğmuş posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Gündoğmuş posta kodu 2023 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Gündoğmuş posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Gündoğmuş adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Gündoğmuş adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Gündoğmuş adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Gündoğmuş nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Gündoğmuş da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Gündoğmuş Mahalleleri