İlhanköy Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 6710

Posta Kodu Sorgulama

İlhanköy Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 6710. Posta kodu, belli bir adrese örneğin İlhanköy Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. İlhanköy Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak İlhanköy Köyü Posta Kodu 6710. İlhanköy Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, İlhanköy Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. İlhanköy Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

İlhanköy Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni İlhanköy Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. İlhanköy Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece İlhanköy Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde İlhanköy Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız İlhanköy Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan İlhanköy Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde İlhanköy Köyü İlçesinde toplamda 24 tane mahalle bulunmaktadır. İlhanköy Köyü Mahalleleri (Akkaya Köyü, Başayaş Mah., Başbereket Mah., Bayram Mah., Camiatik Mah., Çanıllı Köyü, Dervişimam Mah., Eminetevfikaayaşlı Mah., Ferahfaki Mah., Feruz Köyü, Gençali Köyü, Gökler Mah., Hacımemi Mah., Hacırecep Mah., Hacıveli Mah., Ilıca Köyü, İlhanköy Köyü, Ömeroğlu Mah., Sinanlı Köyü, Şeyhmuhittin Mah., Tekke Mah., Uğurçayırı Köyü, Ulupınar Mah., Yağmurdede Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece İlhanköy Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İlhanköy Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

İlhanköy Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını İlhanköy Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

İlhanköy Köyü Posta Kodu 2022

Web sitemizde İlhanköy Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. İlhanköy Köyü posta kodu 2022 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan İlhanköy Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda İlhanköy Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. İlhanköy Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. İlhanköy Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. İlhanköy Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda İlhanköy Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Ayaş Mahalleleri