Yeşilyurt Mah. Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu Sorgulama

Yeşilyurt Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 3030. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Yeşilyurt Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Yeşilyurt Mah.’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Yeşilyurt Mah. Posta Kodu 3030. Yeşilyurt Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Yeşilyurt Mah. Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Yeşilyurt Mah. adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Yeşilyurt Mah. gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Yeşilyurt Mah. adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Yeşilyurt Mah. posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Yeşilyurt Mah. da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Yeşilyurt Mah. adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Yeşilyurt Mah. Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Yeşilyurt Mah. Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Yeşilyurt Mah. İlçesinde toplamda 137 tane mahalle bulunmaktadır. Yeşilyurt Mah. Mahalleleri (Afyonkarahisar Osb, Akçın Köyü, Akmescit Mah., Aksaraylı Mah., Alcalı Köyü, Aliçetinkaya Mah., Aliihsanpaşa Mah., Altındağ Mah., Anıtkaya Köyü, Ataköy Köyü, Atatürk Mah., Bademli Mah., Barbaros Mah., Battalgazi Mah., Bayatcık Köyü, Bayramgazi Köyü, Bedrik Mah., Belkaracaören Köyü, Beyazıt Mah., Bostanlı Köyü, Burhaniye Köyü, Burmalı Mah., Camikebir Mah., Cumhuriyet Mah., Çakırköy Köyü, Çavdarlı Köyü, Çavuşbaşı Mah., Çavuşoğlu Mah., Dairecep Mah., Değirmendere Köyü, Demirçevre Köyü, Dervişpaşa Mah., Doğancı Mah., Dumlupınar Mah., Efecik Mah., Erenler Köyü, Erenler Mah., Ertuğrulgazi Mah., Esentepe Mah., Eşrefpaşa Mah., Fakıpaşa Mah., Fatih Mah., Fevziçakmak Mah., Gazi Mah., Gökçe Mah., Gökhan Mah., Gözsüzlü Köyü, Gültepe Mah., Gümüştepe Mah., Gündoğmuş Mah., Güvenevler Mah., Hacıabdurrahman Mah., Hacıaftal Mah., Hacıalioğlu Mah., Hacıcafer Mah., Hacıeyüp Mah., Hacımahmut Mah., Hacımustafa Mah., Hacınasuh Mah., Hacınuh Mah., Hacıyahya Mah., Halımoru Köyü, Halilibrahimsultan Mah., Hamidiye Mah., Hasankaraağaç Mah., Hattatkarahisar Mah., Hisar Mah., Hisaraltı Mah., Hocaahmetyesevi Mah., Huzur Mah., Hürriyet Mah., İsmailköy Köyü, İstiklal Mah., Kale Mah., Kanlıca Mah., Kaplanlı Köyü, Karaarslan Köyü, Karakatip Mah., Karaman Mah., Karamanoğlu Mah., Karşıyaka Mah., Kasımpaşa Mah., Kayadibi Mah., Kışlacık Köyü, Kızıldağ Köyü, Kocatepe Mah., Kozluca Köyü, Köprülü Köyü, Kubeli Mah., Kurtuluş Mah., Küçükçobanlı Köyü, Küçükkalecik Köyü, Mareşalfevziçakmak Mah., Marulcu Mah., Mecidiye Mah., Mehmetakifersoy Mah., Metli Mah., Mevlana Mah., Nakilci Mah., Nazmisaatci Mah., Olucak Köyü, Olucak Mah., Omuzca Köyü, Orhangazi Mah., Osmangazi Mah., Osmanlı Mah., Örnek Mah., Örnekevler Mah., Saadet Köyü, Sadıkbey Köyü, Sahipata Mah., Sakarya Mah., Saraydüzü Köyü, Sarık Köyü, Selçuklu Mah., Sinanpaşa Mah., Sümer Mah., Şehitahmet Mah., Şeker Mah., Tacıahmet Mah., Taşpınar Mah., Uğur Mah., Ulucami Mah., Umurbey Mah., Veyselkarani Mah., Yaka Mah., Yarenler Mah., Yarımca Köyü, Yavuzselim Mah., Yeni Mah., Yenicamii Mah., Yenice Mah., Yeşilyurt Mah., Yukarıpazar Mah., Yunusemre Mah., Yunuslar Mah., Zafer Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Yeşilyurt Mah. adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yeşilyurt Mah. Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yeşilyurt Mah. posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Yeşilyurt Mah. seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Yeşilyurt Mah. Posta Kodu 2024

Web sitemizde Yeşilyurt Mah. posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Yeşilyurt Mah. posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Yeşilyurt Mah. posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Yeşilyurt Mah. adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Yeşilyurt Mah. adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Yeşilyurt Mah. adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Yeşilyurt Mah. nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Yeşilyurt Mah. da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Afyon Mahalleleri