Hacılı Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 1770

Posta Kodu Sorgulama

Hacılı Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 1770. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Hacılı Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Hacılı Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Hacılı Köyü Posta Kodu 1770. Hacılı Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Hacılı Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Hacılı Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Hacılı Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Hacılı Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Hacılı Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Hacılı Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Hacılı Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Hacılı Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Hacılı Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Hacılı Köyü İlçesinde toplamda 65 tane mahalle bulunmaktadır. Hacılı Köyü Mahalleleri (Akçalı Köyü, Altınova Köyü, Aşağıbelemedik Köyü, Aşağıyirikler Köyü, Ayakkıf Köyü, Barakdağı Köyü, Bekirli Köyü, Beydemir Köyü, Bolacalı Köyü, Bozcalar Köyü, Boztahta Köyü, Bucak Köyü, Çakallı Köyü, Çatalan Köyü, Çevlik Köyü, Çocuklar Köyü, Çorlu Köyü, Çukur Köyü, Demirçit Köyü, Dörtler Köyü, Döşekevi Köyü, Durak Köyü, Eğlence Köyü, Emelcik Köyü, Etekli Köyü, Fadıl Köyü, Filikli Köyü, Gildirli Köyü, Gökhasanlı Köyü, Gökkuyu Köyü, Gülüşlü Köyü, Hacılı Köyü, Hacımusalı Köyü, Kaledağı Köyü, Karahasanlı Köyü, Karakılıç Köyü, Karapınar Mah., Kaşoba Köyü, Kıralan Köyü, Kırıklı Köyü, Körüklü Köyü, Kuşcusofulu Köyü, Kuyucu Köyü, Kuzgun Köyü, Küçükçınar Köyü, Maraşlı Köyü, Memişli Köyü, Murtçukuru Köyü, Nergizlik Köyü, Nuhlu Köyü, Ömerli Köyü, Örcün Köyü, Pirili Köyü, Sadıkali Köyü, Salbaş Mah., Sarıkonak Köyü, Saypınar Mah., Selampınar Mah., Söğütlü Köyü, Tatık Köyü, Topkaralı Köyü, Torunsolaklı Köyü, Tümenli Köyü, Yazıbaşı Köyü, Yeni Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Hacılı Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hacılı Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hacılı Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Hacılı Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Hacılı Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Hacılı Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Hacılı Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Hacılı Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Hacılı Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Hacılı Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Hacılı Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Hacılı Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Hacılı Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Karaisalı Mahalleleri