Sokutaş Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 1700

Posta Kodu Sorgulama

Sokutaş Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 1700. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Sokutaş Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Sokutaş Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Sokutaş Köyü Posta Kodu 1700. Sokutaş Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Sokutaş Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Sokutaş Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Sokutaş Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Sokutaş Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Sokutaş Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Sokutaş Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Sokutaş Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Sokutaş Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Sokutaş Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Sokutaş Köyü İlçesinde toplamda 25 tane mahalle bulunmaktadır. Sokutaş Köyü Mahalleleri (Adalet Mah., Ağzıkaraca Köyü, Alaybeyi Köyü, Ayvalı Köyü, Camili Köyü, Cumhuriyet Mah., Çörten Köyü, Danacılı Köyü, Faydalı Köyü, Hacıhasanlı Köyü, Hürriyet Mah., Koyunevi Köyü, Malıhıdırlı Köyü, Menteş Mah., Otluk Köyü, Pekmezci Köyü, Sayca Köyü, Saygeçit Mah., Sevinçli Köyü, Sokutaş Köyü, Tuna Mah., Ufacıkören Köyü, Uluçınar Köyü, Üçtepe Köyü, Yazıtepe Köyü) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Sokutaş Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sokutaş Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sokutaş Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Sokutaş Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Sokutaş Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Sokutaş Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Sokutaş Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Sokutaş Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Sokutaş Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Sokutaş Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Sokutaş Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Sokutaş Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Sokutaş Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

İmamoğlu Mahalleleri