Gürümze Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 1660

Posta Kodu Sorgulama

Gürümze Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 1660. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Gürümze Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Gürümze Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Gürümze Köyü Posta Kodu 1660. Gürümze Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Gürümze Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Gürümze Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Gürümze Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Gürümze Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Gürümze Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Gürümze Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Gürümze Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Gürümze Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Gürümze Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Gürümze Köyü İlçesinde toplamda 47 tane mahalle bulunmaktadır. Gürümze Köyü Mahalleleri (Akkaya Köyü, Akoluk Köyü, Bağdatlı Köyü, Bahçecik Köyü, Belenköy Mah., Çandırlar Köyü, Çondu Köyü, Çürükler Köyü, Değirmenciuşağı Köyü, Gaffaruşağı Köyü, Gedikli Köyü, Göbelli Köyü, Gökçelı Mah., Gürümze Köyü, Güzpınarı Köyü, Hıdıruşağı Köyü, İncirci Köyü, İslam Mah., Kaleyüzü Köyü, Karacaoğlan Mah., Kaşaltı Köyü, Kayadibi Köyü, Kazancı Mah., Keklikçi Mah., Kırıkuşağı Köyü, Kısacıklı Köyü, Kızılyer Köyü, Koçyazı Köyü, Konakkuran Köyü, Kovukçınar Köyü, Mansurlu Köyü, Musalar Köyü, Olucak Köyü, Ormancık Köyü, Ortaköy Köyü, Oruçlu Köyü, Paşalı Köyü, Sülemişli(bahçelievler) Mah., Süphandere Köyü, Şahmuratlı Köyü, Tenkerli Köyü, Tokmanaklı Köyü, Tortulu Köyü, Uğurlubağ Köyü, Yaylapınar Köyü, Yerebakan Köyü, Yeşildüşmüş Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Gürümze Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gürümze Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gürümze Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Gürümze Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Gürümze Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Gürümze Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Gürümze Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Gürümze Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Gürümze Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Gürümze Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Gürümze Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Gürümze Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Gürümze Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Feke Mahalleleri