Bozcalar Köyü Posta Kodu

Posta Kodu Sorgulama işlemi için sırasıyla il, ilçe sayfasına, sonrasında mahalle yada köy sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Posta Kodu: 1170

Posta Kodu Sorgulama

Bozcalar Köyü Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 1170. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Bozcalar Köyü adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır. Bozcalar Köyü’da her ilçenin posta kodu birbirinden farklıdır, bu durum diğer iller için de geçerlidir. Türkiye için genel olarak posta kodları 5 haneli rakamlardan oluşmaktadır, örnek olarak Bozcalar Köyü Posta Kodu 1170. Bozcalar Köyü adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Posta gönderim trafiğini düzene konulmasında başrol oynayan posta kodu, Bozcalar Köyü Posta Kodu işlemi ile düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. Bozcalar Köyü adresinde belli bir adrese gönderilen mektup, kargo, faturalarda gerekli olan basamaklar sıralaması olarak da değerlendirilmektedir.

Bozcalar Köyü gibi posta kodlarının olmalarının en büyük nedenleri arasında gönderilen postaların belirtilen adreslere doğru bir şekilde ulaşmasıdır. Alıcının posta kodu kullanılmayan gönderimlerde adres karışıklığı olması içten bile değildir. Bunun nedeni Bozcalar Köyü adresinde olan ilçenin farklı il veya ilçelerde aynı isme sahip olmasıdır. Bozcalar Köyü posta kodu farklı bir ilde veya ilçede görmek mümkün değildir, bu nedenle posta kodlarının karıştırılması imkânsızdır.

Posta kodları sadece Bozcalar Köyü da doğru adrese gönderilmek için kullanılmaz bir diğer neden ise kargoya verilen postaların, kargoların gönderim yerlerine göre ayrıştırılmasına fayda sağlar. Bu hem zaman hem de insan gücü kaybını engeller.

Sizlerde Bozcalar Köyü adresinde tanıdığınıza veya başka birine gönderim sağlamak istiyorsanız Bozcalar Köyü Posta Kodu işlemlerini web sitemiz aracılığıyla hızlı ve doğru şekilde sorgulama imkânına sahipsiniz. Web sitemizde bulunan Bozcalar Köyü Posta Kodu sonuçları PTT sistemi ile birebir uyuşmaktadır. Bu durumun böyle olmasının nedeni sizlere en doğru bilgiyi kaynağından sunmaktayız.

Bulunduğumuz dönemde artık posta kodları ile sadece kargo, posta, fatura gönderimi yapılmıyor. Bir çok web sitesine üye olurken adres kısmında posta kodu istenmektedir, bunlara sosyal medya siteleri de dahildir.

Ülkemizde Bozcalar Köyü İlçesinde toplamda 26 tane mahalle bulunmaktadır. Bozcalar Köyü Mahalleleri (Belediyeevleri Mah., Beyazevler Mah., Bozcalar Köyü, Dörtler Köyü, Esentepe Mah., Fadıl Köyü, Gökkuyu Mah., Güzelyalı Mah., Huzurevleri Mah., Kabasakal Köyü, Kabasakal Mah., Karahan Köyü, Karslılar Mah., Kocatepe Mah., Kurttepe Mah., Küçükçınar Köyü, Mahfesığmaz Mah., Memişli Köyü, Pirili Köyü, Salbaşesentepe Mah., Söğütlü Köyü, Şambayadı Mah., Toros Mah., Yeni Mah., Yurt Mah., Yüzüncüyıl(100.yıl) Mah.) tüm bu ilçelerin posta kodu sorgulama işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Posta kodları sadece Bozcalar Köyü adresinde kullanılan bir sistem değildir, ülkemiz genelinde kullanılır. Dünya Ülkelerinin de her birinin farklı posta kodu adres çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ülkelerde harf rakam karışımından olan posta kodları görebilmekteyiz. Posta kodunun en temel kullanım amacı olabilecek karmaşıklıkları önlemek ve zamandan kazanmaktır. Posta kodlarını adreslerin bir parçası olarak görebiliriz. Ülkemizde posta kodlarının belirleme işlemi, ilk iki rakamı şehrin plaka kodu geri kalan üç rakam ise dağıtım grubu veya birimini belirlemektedir.

Web sitemizin en alt kısmında ülkemizdeki diğer iller bulunmaktadır, o alandan il seçimi yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bozcalar Köyü Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bozcalar Köyü posta kodu sorgulama işlemini web sitemiz aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan alanlarda il kısmını Bozcalar Köyü seçerek ilçe ve mahalle alanları sorgulamak istediğiniz bölgeyi seçip hızlı ve güvenilebilir bir şekilde tamamlama şansına sahipsiniz.

Bozcalar Köyü Posta Kodu 2024

Web sitemizde Bozcalar Köyü posta kodu sorgulama sonuçları güncel haldedir. Devamlı olarak web sitemizi güncel tutup sizlere doğru bilgiyi yansıtmaktayız. Bozcalar Köyü posta kodu 2024 sorgulamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Web sitemiz en üst kısma çıkıp oradan Bozcalar Köyü posta kodu sorgulama işlemini yaparak tüm bölgelerin posta kodlarını öğrenme olanağına sahipsiniz.

Şuanda Bozcalar Köyü adresinde hava sıcakları mevsim normallerinde seyretmektedir. Bozcalar Köyü adresinde şuan en yüksek sıcaklık 26 derece, soğukluk ise 26 derecedir. Bozcalar Köyü adresinde gün doğumu 26 de gerçekleşmektedir. Bozcalar Köyü nem oranına gelecek olursak şuanda nem oranı da 26, basınç ise tam olarak 26 dir. Şuanda Bozcalar Köyü da rüzgar hızı 26 KM/S’dir.

Çukurova Mahalleleri